Akumulatory motocyklowe, do motocykla. Kraków, PROSTA 40 - MOTO-WAY.pl

akumulatory

Akumulatory motocyklowe. Sklep - MOTO WAY.

akumulatory

Jest 71 produktów.

Pokazano 1-12 z 71 pozycji

Aktywne filtry

Indeks: YB16AL-A2/F

Akumulator FULBAT YB16AL-A2 (suchy, obsługowy, kwas w zestawie)

Recenzje: 0

Akumulator FULBAT YB16AL-A2 (suchy, obsługowy, kwas w zestawie)Konstrukcja typowa dla akumulatora kwasowo-ołowiowego, przeznaczony do montażu w pozycji pionowej. Fabrycznie zakupiony akumulator nie jest wypełniony kwasem, nosi miano akumulatora suchego.

Cena 198,99 zł
Więcej
Dostępność 2 dni

Indeks: YTX16-BS/F

Akumulator FULBAT YTX16-BS (AGM, obsługowy, kwas w zestawie)

Recenzje: 0

Akumulator FULBAT YTX16-BS (AGM, obsługowy, kwas w zestawie)Fabrycznie zakupiony akumulator nie jest wypełniony kwasem, nosi miano akumulatora suchego. Przed pierwszym użyciem, akumulator musi zostać zalany kwasem przez specjalne zawory, w zestawie dołączony jest specjalny kwas.

Cena 220,99 zł
Więcej
Dostępność 2 dni

Indeks: FULBOOST

Jumpstarter FULBAT FULBOOST 15000mAh 300A-600A

Recenzje: 0

Zestaw  błyskawicznego rozruchu akumulatorów znanej firmy Fulbat. Fulboost uruchamia silniki benzynowe do 5 litrów i silniki Diesla  do 3 litrów pojemności stosowanych w samochodach, skuterach, motorowerach , motocyklach, ATV, skutera śnieżnych,  kosiarkach  i inne).

Cena 349,99 zł
Więcej
Dostępność 2 dni

Indeks: SLA12-20/F

FULABT Akumulator LAWN&GARDEN SLA12-20

Recenzje: 0

Akumulator FULBAT SLA12-20 (SLA, bezobsługowy)Baterie są gotowe do użycia zaraz po zamontowaniu, są w 100% bezobsługowe oraz łatwe w montażu. Akumulator jest szczelnie zamknięty, dzięki czemu nie ma ryzyka rozlania podczas wysyłki oraz w trakcie użytkowania.

Cena 209,99 zł
Więcej
Dostępność 2 dni

Indeks: YB16CL-B/F

Akumulator FULBAT YB16CL-B (suchy, obsługowy, kwas w zestawie)

Recenzje: 0

Akumulator FULBAT YB16CL-B (suchy, obsługowy, kwas w zestawie)Konstrukcja typowa dla akumulatora kwasowo-ołowiowego, przeznaczony do montażu w pozycji pionowej. Fabrycznie zakupiony akumulator nie jest wypełniony kwasem, nosi miano akumulatora suchego.

Cena 222,99 zł
Więcej
Dostępność 2 dni

Indeks: YTX20-BS/F

Akumulator FULBAT YTX20-BS (AGM, obsługowy, kwas w zestawie)

Recenzje: 0

Akumulator FULBAT YTX20-BS (AGM, obsługowy, kwas w zestawie)Fabrycznie zakupiony akumulator nie jest wypełniony kwasem, nosi miano akumulatora suchego. Przed pierwszym użyciem, akumulator musi zostać zalany kwasem przez specjalne zawory, w zestawie dołączony jest specjalny kwas.

Cena 263,99 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: FULTEST1

Tester akumulatorów FULBAT FULTEST 1

Recenzje: 0

Fulbat to belgijska firma, która w ciągu ostatnich lat stała się wiodącą siłą w branży akumulatorów. Oferta obejmuje szeroki zakres zastosowań m.

Cena 99,99 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: 12N14-4A/F

FULABT Akumulator LAWN&GARDEN 12N14-4A

Recenzje: 0

Akumulator FULBAT 12N14-4A (suchy, obsługowy, kwas w zestawie)Konstrukcja typowa dla akumulatora kwasowo-ołowiowego, przeznaczony do montażu w pozycji pionowej. Fabrycznie zakupiony akumulator nie jest wypełniony kwasem, nosi miano akumulatora suchego.

Cena 169,99 zł
Więcej
Dostępność 2 dni

Indeks: YB30L-B/F

Akumulator FULBAT YB30L-B (suchy, obsługowy, kwas w zestawie)

Recenzje: 0

Akumulator FULBAT YB30L-B (suchy, obsługowy, kwas w zestawie)Konstrukcja typowa dla akumulatora kwasowo-ołowiowego, przeznaczony do montażu w pozycji pionowej. Fabrycznie zakupiony akumulator nie jest wypełniony kwasem, nosi miano akumulatora suchego.

Cena 333,99 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: YTX20A-BS/F

Akumulator FULBAT YTX20A-BS (AGM, obsługowy, kwas w zestawie)

Recenzje: 0

Akumulator FULBAT YTX20A-BS (AGM, obsługowy, kwas w zestawie)Fabrycznie zakupiony akumulator nie jest wypełniony kwasem, nosi miano akumulatora suchego. Przed pierwszym użyciem, akumulator musi zostać zalany kwasem przez specjalne zawory, w zestawie dołączony jest specjalny kwas.

Cena 252,99 zł
Więcej
Dostępność 2 dni

Indeks: Y50-N18L-A3/N

Akumulator NITRO Y50-N18L-A3

Recenzje: 0

Standardowa Bateria Kwasowa wyprodukowana w rewelacyjnej technologii Pro-Active Formula, pozwalającej wyeliminować nieporzadane zjawisko utraty zdolności magazynowania energii oraz możliwości pełnego naładowania na skutek długiego magazynowania.Właściwości akumulatora: Napięcie 12 V Pojemność 20 Ah Prąd rozruchowy...

Cena 216,99 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć