UCHWYTY MOTOCYKLOWE
UCHWYTY MOTOCYKLOWE

UCHWYTY MOTOCYKLOWE

Jest 234 produktów.

Pokazano 1-16 z 234 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 53164

Marka: SP Connect

MOCOWANIE NA RZEPY SP GADGET STRAP MOUNT BLACK

Recenzje: 0

SP Gadgets Strap Mount to uchwyt na rzep, który sprawdzi się tam, gdzie inne akcesoria nie będą wystarczająco elastyczne. Dzięki regulowanej wielkości można zamocować go na wszystkie drążki i uchwyty, na których nie zmieszczą się standardowe mocowania do kamer GoPro.

Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępność 2 dni

Indeks: 858

Marka: RAM Mount

RAM-B-367U Zaciskowa podstawa montażowa do kierownicy motocykla ze śrubami M8

Recenzje: 0

1-calowa, gumowa kula została zaprojektowana w taki sposób, aby tłumiła wstrząsy i wibracje, dzięki czemu Twoje urządzenie zamontowane na motocyklu jest teraz jeszcze bardziej chronione. Podstawa współpracuje ze wszystkimi  ramionami marki RAM Mount dedykowanymi do głowic obrotowych o rozmiarze 1 cala.

Cena 69,99 zł
Więcej
Dostępność 2 dni

Indeks: 957

Marka: RAM Mount

RAM-B-174-237U Uchwyt montowany do ramy kierownicy lub do podstawy hamulca / sprzęgła w motocyklu do montażu kamery lub apara

Recenzje: 0

RAM-B-174-237U uchwyt montowany do ramy kierownicy lub do podstawy hamulca / sprzęgła w motocykludo montażu kamery lub aparatu. Jest zintegrowany z 1-calową głowicą obrotową, która umożliwia montaż ramienia z uchwytem oraz daje możliwość regulacji uchwytu w różnych kierunkach.

Cena 237,99 zł
Więcej
Dostępność 2 dni

Indeks: 1631

Marka: RAM Mount

RAM-B-410U MOTOCYKLOWA PODSTAWA MONTOWANA DO ZBIORNIKA PALIWA W MOTOCYKLU. ROZMIAR MAŁY.

Recenzje: 0

Motocyklowa podstawa montażowa RAM® Mounts Gas Tank jest doskonałym sposobem na uzyskanie unikalnej perspektywy z kamery lub po prostu na zamontowanie dowolnego urządzenia elektronicznego, w miejscu gdzie będzie łatwo i szybko dostępne. Ta malowana proszkowo, aluminiowa podstawa montowana jest bezpośrednio do zbiornika paliwa w motocyklu.

Cena 233,99 zł
Więcej
Dostępność 2 dni

Śledź nas na Facebooku